Навіщо моїй дитині Спідкубінг?

Розумова активнiсть

Швидкісне рішення головоломок, логічних завдань, ребусів максимально розвиває розумову активність дитини: вчить мислити і швидко ухвалювати правильні рішення. Адже спочатку кубик Рубика був винайдений як логічна гра і став найпопулярнішою г оловоломкою тисячоліття.

Пам'ять

Щоб зібрати кубик Рубика, дитина вивчає і запам'ятовує безліч технологій складання, а потім при роботі з кольоровим візерунком на кубику - згадує і застосовує відповідну техніку. Така головоломка найкраще тренує зорову пам'ять і розвиває сприйняття кольорів.

Дрiбна моторика

Одночасна робота двома руками, тренування пальців при складанні кубика Рубика активізує в дітей ліву і праву півкулі головного мозку, що в підсумку розвиває мову, артикуляцію і правильну звуковимову.

Логiка

Рішення головоломки кубика Рубика вчить дитину вибудовувати послідовність дій і операцій, бачити причину і наслідок, що дуже корисно в будь-якій ситуації.

Особистi якостi

Розгадування захопеливих головоломок змушує дітей знаходити рішення і формує наполегливість. Адже завдання бувають досить складними, й інколи доводиться збирати кубик знову і знову.

Просторове мислення

Кубик Рубика є справжнісінькою 3D-головоломкою, збирання якої захопливе і корисне. Переміщаючи кольорові елементи кубика, дитина тренує об'ємне просторове мислення: вчиться уявляти, що має статися, і порівнювати це з результатом.

Як проходять заняття з Спідкубінгу?

Періодичність курсу

Курс розрахований на 3 місяці (12 занять). Заняття відбуваються 1 раз на тиждень (від 13 років - до 2 разів на тиждень).

Тривалість занять

Заняття триває 60 хвилин. Це оптимальний час для підтримки інтересу.

Навчатися цікаво

До кожного уроку йдуть презентації, в яких є всі схеми зі складання кубика.

Етапи навчання

Навчання проходить в 3 етапи. На першому етапі діти навчаться збирати кубик Рубика 3x3, на другому етапі навчаться збирати пірамідку, на третьому - візерунок на кубику.

Найпоширеніші запитання

 • Що таке Спідкубинг?

  Курс швидкого складання кубика Рубика.
 • З якого віку дитина може навчатися спідкубингу?

  Курс рекомендований дітям від 7 до 16 років.
 • Для чого потрібен Спідкубинг?

  Методика розвиває дрібну моторику, розумову активність, пам'ять, логіку й особисті якості, а також тренує об'ємне просторове мислення.
 • Скільки триває заняття?

  Заняття триває 1 годину.
 • Скільки триває курс?

  Курс розраховано на 3 місяці (12 занять). Заняття відбуваються 1 раз на тиждень (з 13 років можливо 2 рази на тиждень). Протягом проведення інтенсивів строк може бути зменшений.
 • Як відбуваються заняття?

  Заняття відбуваються в 3 етапи. Протягом курсу діти будуть складати кубик Рубика 3x3, пірамідку, опанують техніки збирання кольорових візерунків і навчаться їх застосовувати.